Má práce a cena

Proč projekt od mladého absolventa?

Jsem do stavařiny nadšený začínající stavební inženýr. Projektováním žiji, práce na dokumentacích mě velmi baví a rád se zamýšlím nad návrhem nejlepšího možného řešení. Jsem mladý absolvent, ale zkušeností s projekcí mám po deseti letech spoustu. Nabízím projekty staveb v dobré kvalitě za velmi příznivé ceny.

Čím se má práce vyznačuje?

Pracuji v plné verzi programu Archicad. Při modelování se každý prvek okamžitě propisuje do všech 2D výkresů a automaticky vytvářených tabulek. Já se tak místo kreslení 2D výkresů a kontrole jednotlivých prvků mohu maximálně věnovat samotnému návrhu stavby a řešení technických detailů.

Celou stavbu projektuji kompletně ve 3D (krok od BIM modelování). 3D model odhalí všechna kolizní místa a já tak mohu navrhnout nejlepší řešení ihned v úvodní fázi projektu, což je ekonomicky i technicky nejvýhodnější (viz Mac Leamova křivka).

Studie – interaktivní model

Zpravování studie domu mě baví a s návrhem dispozic mám bohaté zkušenosti. Při návrhu přistupuji ke každému projektu individuálně a dům se vám navrhnu na míru dle vašich potřeb současně při respektování správného osazení domu na pozemek a začlenění do stávající zástavby. Máte-li zájem o služby architekta, rád vám doporučím kontakt na dobrého architekta v Chrudimi, který vám zpracuje kvalitní studii a já mohu navázat stavební částí.

K dobře vyladěnému návrhu vede dlouhá cesta a i zde je 3D model skvělým nástrojem v komunikaci mezi projektantem a stavebníkem. V rámci studie budete mít k dispozici vizualizace a také interaktivní 3D model stavby, který můžete procházet a postupně se tak dobře seznámit s vaším domem ještě předtím, než bude realizován.

Cena

Cena, kterou zaplatíte  za kompletního projekt RD od úvodní studie, přes projekt DSP, až ke komunikaci s úřady k finálnímu vydání stavebního povolení se bude pohybovat kolem ~70 000 Kč. 

Tato cena obsahuje o architektonickou studii, projekt DSP v rozsahu dle vyhl. 499/2006 (kompletně, včetně schémat instalací, požárně bezpečnostního řešení a PENB) a základní inženýrskou činnost z mé strany (zajištění stanovisek DOSS).

Jedná se o cenu na spodní hranici ostatních nabídek, přesto však v nadstandartním rozsahu i kvalitě. Mohu zpracovat i jednotlivé části samostatně, cena studie je cca ~15 000 a projektu DSP ~40 000 Kč, vždy dle domluvy.

Projekt pro provedení stavby

Získáním stavebního povolení samotná stavba teprve začíná. S detailními projekty pro provádění stavby mám zkušenosti a rád navážu na svoji práci vypracuji vám kvalitní dokumentaci pro provedení stavby (DPS), podle které se bude snadno stavět. Cena záleží na složitosti objektu a je dle domluvy.